İran Kedisi Olanlar

Cansumuezza

kedinizin gözlerini neyle siliyorsunuz? en etkilisi hangisiydi sizce? paşanın gözleri son 1-2 haftadır silsekte hep akıyor etkili bir solüsyon öneriniz varmı

2 CEVAP

Giizz

Cinsinden dolayı sık sık akıntı olması çok normal.Çayın demi ile veya kaynatılmış papatya suyu ile de silebilirsiniz doğal olmasını istiyorsanız.Eğer aşırı bir akıntı varsa veterinere götürmenizde fayda var.belki göz damlası kullanmanız gerekiyordur.
Bu vb. ürünlerde günlük kullanıma uygundur https://urun.***.com/goz/diafarm-ocular-care-goz-temizleyici-kedi-ve-kopek-losyonu-100-ml-P335591382

Cansumuezza

siyah çay artık işe yaramıyor,papatyaya bugün başlayacağız verdiğiniz linke bakacağım