Kedimin Kulağındaki Şişlik

Merhabalar kedimin kulağında beze gibi bişey çıktı. Anlamadım neden olduğunu sizce ne olabilir?

7 CEVAP

dilekz

Merhaba, ben de sokaktan sahiplendiğim kedimde fark etmiştim ancak hep öyleydi sonradan olmadı. Veteriner hekimimiz de saçma parçası olduğunu söyledi. Sizinki sonradan olduysa farklı bir doku vb. bir şey olabilir. Hekiminize göstermenizde fayda var.

İki gün önce farkettim daha önce böyle bişey yoktu. Haftasonu götüreceğim veterinere soracagım o zaman ama önemli bişeyse bekletmeyeyim diye düşündüm. Teşekkür ederim.

sbhilal

Merhabalar, benim kendimde de aynı sorun var bir haftadır veteriner sadece batikon sür dedi başka bir şey söylemedi. Siz kedinizde nasıl geçirdiniz bunu? Cevap verirseniz çok sevinirim.

bademthecatt

Kulaklarında neden tüy yok alerji felan mı?

Arslanx

Benimde kedimin kulağında benzer birşey çıktı acaba veteriner ne dedi inşallah ciddi birşey değildir

Merve203

Benim kedimde de var. Fakat sivilce gibi

dyetgin

Merhaba benim kedimde de çıktı bundan neden olabilir acaba