Tuvalet

Zeer

Merhaba kedim kendini temizlemiyor..her tuvaletten sonra çok pis okuyor ayakları ve arka kısmı... 4 aylık

8 CEVAP

gozdeyilmaz

kullandığınız kum markası ne acaba şaşırdım çünkü kediler bu konuda normalde çok hassastır

Zeer

Migrosta almıştık ismini hatırlayamadım, kumu direk üzerine yapıyor, örtmüyo

Zeer

Önereceğiniz kum markası varmı acaba, onu denesem

ciremcakir

Daha küçük olduğu için olabilir ıslak bezle siz silin

smgbkrccc

Eski mamamda bende de bu sorun vardı. Hep peşinden koşar temizlerdim. Mama değişimi yaptığımdan beri böyle bir sorun yok.

Zeer

Geçmiyor ıslak mendille malesef, sabsh akşam yıkıyoruz arka kısmını, ayaklarını

Zeer

Mama ne kullanıyorsunuz

smgbkrccc

Önceden bonicibo kullanıyordum, şimdi brit care crazy. Ama bonicibo gibi kötü mamalarda ishal yapabilir. Hatta iyi mamalar bile yapabilir bunu, kedinize uygun mama almalısınız. Siz hangi mamayı kullanıyorsunuz?