Kapiyi Acamiyoruz

Aermia

Merhaba benim kedim nerdeyse 4 aylik cok hiperaktif bir kedi ama biz eve girip cikarken cok sıkıntı oluyor çünkü ne zaman kapıyı açsak hemen apartmanın aşağı katlarına iniyor bunu nasıl engellerim yardımcı olursanız sevinirim

6 CEVAP

gokceyigit

benimde köpeğim aynısını yapıyor.bir gazete kâğıdını kıvırıp onunla korkutmamı söylediler ama onuda ben yapamıyorum :(

AllyNewt

Kapıyı açmaya gittiğinde çocuğun çıngırağı gibi sesli bir şeyi o yaklaşırken yere at. Veya onu korkutacak bir şey. Kapıya doğru hamlesini kesiver. Bunu tekrarla. Belkim işe yarar. Ama kedi bu, meraklı cücükler :) Ne var o kapının ardında! derler...

Aermia

insan acıyo zaten benim kedim 15 dk oynar 5 saat uyur sabah öğle ne zaman oynamak istese bizim yatma saatlerimize yani 12 -1 civarı saatlerde oynamak istemiyo ve ben bi kedi daha almak istiyorum ama bu kedimde çok masraf yaptık yani 2 defa mantar aşısı oldu taneside 75₺ maması kabo tuvaleti derken 300 ₺ yi aştı fiyatlar bir kedi daha alırsak tekrar aynı masrafı yaparız diye düşünüyolar ne yapıcaö bilemedim

Aermia

Genelde öyle yapıyoruz ama işte yinede geliyor 2 kat aşağı bile indi biz çıktıktan sonrada kapının koluna atlayıp açmaya çalışıyormuş

AllyNewt

kedinin yaşı kaç ve 600 kilo olması biraz zor. Gram olmasın o XD

Aermia

4 aylık şuan 1.900 g