Kedisini Kendi Traş Edenler?

Cansumuezza

kedisini evde traş edenler hangi makinayı kullanıyorsunuz yada zorlanıyor musunuz?

37 CEVAP

Cansumuezza

valla bende gördüğüm yerde şikayet ediyorum otomatiğe bağladım :)

Cansumuezza

tüyleri kısaltmayı da dendik asla eşit olmuyor ve kırpık kırpık geziyor ortada :) şimdi yaz geliyor oda bunalıyor farkediyoruz o yüzden traş ediyoruz strese girse etmeyiz ama rahatlıyorZ

gozdeyilmaz

canım ben ne kullanıldığını bilmiyorum ama gerçekten çok zor geçen birisi yazmıştı bu saç kesme makineleri var ya hani onlarla olur mu gibi ya da o tarz bir soruydu ama inan evde yapılacak bir şey değil o tarz aletler ses çıkardığı için hayvanlar panik oluyor kaldı ki bir kedinin önümüzde sabit durup hadii tüylerimi kes diye beklemesi de hiç olası değil bana kalırsa gerçekten yapma

HuriyeAysu

yapanlar bile yanlış yapabiliyor yara bere içinde dönüyor kediler rahat durmadığı için bazılarıda anestezi ile yapıyor her türlü kötü bence kendi haline bırak uzasın gitsin düzenli tarıyorsan pek karışmaz zaten tüyleri

Eymentalay

YouTube’da ali Serdar gürbüz’ün bununla ilgili bir videosu var onu bir izleyin isterseniz daha açıklayıcı olur burda yazılanlara göre

Neslihan_14

Anestezimi aman diyeyim ben kısırlaştırırken bile verdikleri anesteziyi atana kadar neler çektim öldüm dirildim resmen durmasında sorun yok sakin bi kediyse saç makinalari ile oluyor şahsen traş ediyorum bende yazları sicaktan bunalıyor diye gayet yarasız beresiz yaptım ben makineyle trasliyoruz ustura değil ki bu kessin cart diye ama tabi huysuz kediyle zor olabilir benimkide uysal oldugu icin kucagimda otururken traş oldu :)

Neslihan_14

Babamı tıras ettigim makinayla kedimide trasladım ben sorum olmadı ama benim kedim smokin ırk

Neslihan_14

Bende mecburiyetten felcli oldugu icin bunaliyor yazin kafeste bahceye cikartiyorum gölgeye ama yinede sicakliyor ve bez bagladigim için poposunu zaten traslamam gerekiyor sebeplerim var yani yoksa diger kedimi hic traslama geregi duymadim

Ben minikboncuk ve cansucelik07 icin petlebiye mesaj attim ama hesaplari kapansada tekrar acarlar

Gamzessven

Sadece yorumlarını değil petlebi iletişim kısmından kullanıcı adlarını da şikayet ettim ben mesaj atarak. Tekrar hesap açsınlar problem değil onu da şikayet ederiz.

Ahsenbb

Traş makinesiylede kesebilirsiniz ama kaşlarımızı düzelttiğimiz makaslarlada kısaltabilirsiniz tüyleri uyurken bile bacağını açıp yaparsanız farkedip strese girmez(sadece anal tüyleri kestiğinizi varsayıyorum)

Ahsenbb

kolay gelsin mecbur o zaman :)Bir problem olmayacaktır

Cansumuezza

güncel

Minikboncuk

Kedi traş edilmez eğer tüyleri uzadıysa veterinlerse kırptırın

Cansumuezza

arkadaşlar soruma mantıklı bir cevabı olan?