Kedilerle İlgili

sudenaz9334

Petlebiden kedi aldik daha sonra asilarini falan petlebi veterinerimi yapiyo ve veteriner ucret aliyomu

6 CEVAP

patkam

Evet özeller pahalı, belediyeler ucuz .....

sudenaz9334

saolun

gokceyigit

belediyeler bu konuda yardımcı oluyorlar zaten

kedi_sever123

İllaki bi ücret talep ediyorlardir sonuçta her veteriner para alıyor ama belediyeler uygun fiyata aşı yapıyorlar diye biliyorum aşı fiyatlarini araştırıp bilincli olarak asi yaptırın derim

berfinkyaa

Belediyede yaptirmaktansa bence üniversite hastanesinde yaptır daha güvenilir ve neredeyse ayni fiyatta

kedi_sever123

Belediye de güvenilir emine olun hem masraflarda biraz olsun rahatlarsiniz