Diyet Mama Kullanan Var Mı

HuriyeAysu

arkadaşlar diyet mama kullanan var mı normal mamalardan farkı nedir şuan nd kullanıyorum aramaya nd diyet yazınca aynı mamalar çıktı

4 CEVAP

Tam1cat

Küçük ırk köpek tasması alacağım ben, kedi vücut tasmalarına oranla daha konforlu diyolar. Bir de bizimkiler de hoşlanmadı ama kız biraz asi, oğlan kafasına vur al ekmeğini benim :D kıza savaşla oğlana ciğerle taktım tasmayı. Sokakta önce put gibi kaldılar bekledim. 1 saat falan öyle kaldık. Yarım saatte sürüne sürüne çim kokladılar. İkinci gün oğlum çok rahattı kızım aynı modda. Bugün draco yanımda yürüdü. Binnaz biraz kucağımda biraz yanımda. Ama iyi geldi onlara da

Sselin1

Diyet mama genel anlamda yag orani düşük mamadir Kısır mamasınin da yag orani düşüktür. Ikisini de kullanabilirsiniz. yag oranlarina bakarak kiyaslama yapabilirsiniz

Tam1cat

Bizimkiler kısır kullanıyor. Bir de eva kartonlardan falan oyuncak diktiğimizi biliyorum ben sırf şerbet seviyor diye. Saatlerce peşinde koştururduk oyuncağın. Babamla falan saklambaç oynarlar. Babam saklanır bulurlar, sonra bi pata küte koşturma gider saklanırlar babam bulana kadar beklerler. Tasmayla sokakta gezdirmeyi de denediler ama onlar alışmadı hiç tasmaya. Çivilendiler oldukları yere. Benimkileri 3 gündür gezdiriyorum yanımda yürümeyi öğrendiler. Tabi bir köpek kadar tin tin yürümüyor. 2 adım atıyoruz duruyoruz. Çocuğum gel pisi pisi devam. Hareket oluyor.

HuriyeAysu

benimde hayalim tasma ile gezdirmek tasmayı takamıyorum bile :))