Kediyi Kısırlastırdıktan Sonra

z-liyya

Kısırlaştırdıktan sonra kediniz kaçmaya çalıştımı arkadaslar ? Ve acı acı miyavlama devam etti mi ? Kedim 10 aylık erkek ama kızgınlığa erken girmişti o yuzden kısırlastıramadık ama artık cok öiyavlamaya basladı hatta bırcok kez kaçtı ve düştüde ☹️ Kısırlastırdıktan sonra tekrar boyle şeyler yaparmı sizce bize cok düşkün sokaktan korkuyor bi ara babam bana soylemeden kedımı teyzeme bırakmıstı kızgınlıgı gıdene kadar baska kedılerle çiftleşsin diye kaybolmustu cok sukur buldum arkadaslar ne yapmam gerekıuor korkuyorum bırdaha düşerse dıye tecrıbesınızı ve bılgınıze ihtıyacım var

6 CEVAP

Kısırlastırırsanız bu yaptıklarını tekrarlamaz

z-liyya

Bana dıyolar ki kediyı dogal yaşamına salın ama doğal cevre yok zaten olsa bile kedim cok korkak bırakmak asla istemem yakın zaman içinde yaptırıcağım umarım tekrar etmrz

gozdeyilmaz

tekrar etmez zaten etmemesi için yapılıyor bu işlem ama ondan önce kedinizi bi kontrol ettirin sokaktaki diğer kediler sonuçta aşısız herhangi bir şey kapmış olmasın

Anonymus552223

Şu dogal yaşam muhabbetine siniz oldugum kadar hicbiseye olmuyorum. Sanki kedileri ormandan getirdik eve kapattik. En ufak bir supheniz kalmadan kisirlastirin, bu dertler biter. Duzgun bir veteriner bulun ameliyat da guzel gecsin

z-liyya

Peki teşekkürler evet ettirmem gerekıyor aşıda yapılıcak hadi hayırlsıı

z-liyya

Aynen oyle dogal ortam dıye bı yer yok sadece bu aralar babam ustume cok geldı ama kısırlastırmanın dogru bir karat oldugunu zaten bılıuorum