Hangi Mamayı Kullanmalıyım

Emre41

Kedim nerdeyse 1 yaşında nd portakallı düşük tahıllı mamasını denedim pek beğenmedi prochoice ton balıklı mamayı daha fazla seviyor. Ama bu mama hakkinda ki yorumlar çok iyi değil diye bir arayışa girdim. Hangi mamayı kullanmalıyım artık bir düzene oturmasını istiyorum .

2 CEVAP

Cansumuezza

onlar genelde hangisi daha zararlıysa onu seviyor çünkü içeriği kötü mamalarda çekici olması için ciğer aroması katkı maddeleri vs oluyor onlarda bayılarak yiyorlar. zamanla alışır Nd lezzet olarak güzel bir mama emin olun balıklı yemiş zaten birde tavuklusunu yada başka bir aromalısını alın Ndnin dönüşümlü ilerlerseniz sıkılmaz mamadan ve sever zamanla alışıyorlar zaten

Sselin1

Matissenin balikli mamasini deneyebilirsiniz ikiside farminanin urunu ama matissenin icerigi daha farkli belki daha cok sever cansunun dedigi gibi pro choice gibi mamalar aroma iceriyor icinde gercek balik yok.