Acana Vs Orijen Vs Nd Vs Brit Care Crazy

seninkedin

Hangisinim kitten maması daha iyidir?

21 CEVAP

Cansumuezza

durumunuz Ndye yetmezse orijen alın harika öneri değilmi :D

Gamzessven

Cansu ahahahkskalla. Ndye yetmezse orijen alsın tamam dksldlsl ne güzel araştırmışsın ya adeta hazırsın kedi sahiplenmeye skslcsş Neyse arkadaşın sorusunun altını dahalaf anlatmak için harcamayacağım sana yeterince zaman harcadık.
@seninkedin son seçenek brit care düşünün derim acana orijen nd hepsi de güzel mamalar.

cansucelik07

ND kesinlikle..hepsi guzel mamalar. Ama durumun ND ye yetmezse(benim gibi) orijen yada bi alt düzeydeki mamalardanda alabilirsin

seninkedin

Çok sağolun . Öncelik sıram şu olacak ;

1-ND
2-MATİSSE
3-SANABELLE

Gozdetemizel

Nd ztn orijenden daha ucuz bi mama.herhalde cumle durumunuz orijene yetmezse nd alin seklinde olacakti.nd yi numune istedim benim artist kizim yuzune bakmadi.cunki tekbasina tavuklu olan hicbiseye agzini surmez.orijen hindi tavuk balik karisik bir kitten mama.sahsen yeni kisirlastirdik ama degistirmeyi dusunmuyorum zaten orijenin kisir mamasi yok cunki degerleri dengeli.ve suan 8aylik oldugu icin gereken proteini kalsiyumu vs yi kitten mamadan 1 yasina gelene kdr almasi lazim diye dusunuyorum.sirf tavukludan alip elinizde patlamasindansa tavuk balik karisik deneyebilirsiniz gibi.insallah saglikla yer herpsini

smgbkrccc

Brit care crazy güzel bir mama ancak diğerlerinin yanında sönük kalıyor tabi :)) Önem sıralamanız şu şekilde olsun;
Brit care crazy
ND
Orijen
Acana
(Son ikisi yer değiştirebilir)

Ben de BRİTCARE'i yemeyen duydum.Bence MATİSSE al ND olmazsa .Hem ikiside FARMİNA'nın ürünü .

Tam1cat

@Gamzeseven allaha bin şükür dualarım kabul oldu, iyiki dua zinciri oluşturmuşuz cansu kaliteli mama markalarını öğrenmiş kdjdjsjjs

Cansumuezza

Nd alabilirsiniz gönül rahatlığı işe hem taneleri hemde lezzeti açısından sorun yaşamazsınız.

smgbkrccc

Brit care crazy önem sıralamanızdaki en sonuncu sırada. Öyle yazdım ama yanlışlık olmasın :)) Aşağıdan yukarıya doğru yani

seninkedin

Hala bir karar veremedim ama galiba nd demişsiniz. :))))

seninkedin

Ben Orijen yada ND düşünüyorum ama...

seninkedin

Orijen in et oranı yüksek geldi bana şahsen .

seninkedin

Arkadaşlar galiba acana ve orijen alamayacağım.N&D alıcam galiba .Olmadı BRİTCARE alsam sorun olmaz değil mi ?

seninkedin

Birde şey SANABELLE mİ MATİSSE mİ britcare Midir iyi ? Biraz fazla sordum ama :)