Bir Türlü Mama Seçemedim

mcalisir

Merhabalar

Biliyorum çok klasik olacak. evde 3 tane kediye bakıyorum. ayrıca sokakta düzenli olarak da beslediğim kedilerim var. Bonocibo kullanıyordum, hem afiyetle yiyorlar hem de ucuz olduğu için bol bol alıp sokaktaki patilerim için de kullanıyordum.

Ama baş edemediğim bir tüy problemim var. yakın zamanda bonocibo kullanan bir arkadaşımın kedisinde böbrek taşı oluştuğunu söyledi. sebebinin mama olduğunu değiştirmem gerektiğini belirtiyorlar.

Kısacası mama arayışındayım. Ama bir türlü seçemedim. birinin ak dediğine birisi kara diyor.ayda 6 kilo kadar mamayı evde tüketiyorum. + sokaktaki patilerim de var.

ne alsam ne kullansam şaşırdım iyice. Tavsiye ettiğiniz, tüy problemime iyi gelebileceğini düşündüğünüz ve bol bol alıp tüketebileceğim mama tavsiyeniz nedir acaba?

teşekkür ederim

5 CEVAP

Cansumuezza

fiyat açısından en ucuz olup zararsız ve iyi olan reflex var. birde arkadaşlar golosiyi öneriyor araştırın isterseniz

mcalisir

reflexi denedim evdeki patilerim yemedi... golossiye bi bakayım hemen

Sselin1

Ozaman 20 kiloluk golosi sizin icin cok uygun kilosu 15 liraya geliyor. Hem evdeki hem de sokaktaki kedilerinize verebilirsiniz. Icinde gercek et var koruyucu ve katki maddesi icermiyor. Bu fiyata alabileceginiz en iyi mama.

Cansumuezza

bonacibo içinde bağımlılık yapıcı madde bulunduyor ve uzun vadede hatta bazen kısa vadede çok zararlı yağ ve tuz dolu bir mama golosinin 20 kg seçeneği var tam size göre

Cansumuezza

bonaciboya royal canine alışan kediler başka mamayı kolay kolay kabullenmiyor malesef bu sebepten