Köpeğim Oyun Oynarken Diş Atması?

davutbayrak

Arkadaşlar 4.5 aylık dişi Alman kurdum ve yeğenimle beraber oyun oynuyorduk . Benim ki bazen oyun oynarken dişleriyle oynuyor. Köpeğim oynarken yiğenimin üstüne atladı biraz peşine koştu doğal haliyle yiğenim korktu. O sırada ben de kucağıma aldım gene atlayıp zıplamaya başladı zıplarken dişleri de bana değdi hep o sıra da dişleriyle ayağımı çizdi. Artık diş mi patimi orayı göremedim, kan akmadı sadece kızardı . Köpeğimin aşıları tam 2-3 hafta öncede kuduz aşısı oldu . Yapım itibari ile biraz evham lıyım kafama taktım , köpeğimin herhangi bir kuduz belirtisi saldırganlığı yok gayet sağlıklı her konuda malüm kafama taktığım için rahat olamıyorum doktora gitmem lazım mı?

2 CEVAP

Arthur4

bişey olmaz aşılarını yaptirdiysan ufacık bişey.. fotoğraf süper :ddd

gozdeyilmaz

başlığı görünce köpeğin dişleri döküldü ya da kırıldı gibi bir şey zannettim merak etmeyin aşıları tamsa hiçbir sıkıntı olmaz