Sokak Kedileri İçin Kalıcı Cozum

Arthur4

artık nöbet tutmaya başlayacağım o noktaya geldim sokakta bilmediğim birisi kedilerin kaplarini alıyor az önce eve geldim baktım kapının önünde yine yok su koyduğum pet illallah ettim alan kişi ne yapıyor acaba yarım 5 ltlik pet şişe ile neye yarayabilir gerçekten çok merak ettim.. Kalıcı olarak nasıl bişey yapılabilir alıp goturulemeyecek bişey götürse de hiç bişeye yaramicak önemsiz bişey ne olabilir gerçi şimdi de çok önemli bişey değil de anlamadım hiç gerçekten görürsem bu kapları alan kişiyi acayip şeyler var aklimda çocuk veya büyük belki 6-7 kez aldılar husisi olarak..

23 CEVAP

Gamzessven

Ya dkskxlaldlsşd

smgbkrccc

Almışlar mı yine ya şaka gibi

Gamzessven

Eeeh ama artık

minnoskoss_123

Aynı şeyi bende bin kez yaşadım. Artık bir yer buldum. Demir parmaklıklar var. Onun arkasına sokuyorum.

Neslihan_14

Aynı sekilde bende 5lik su şiselerini kesip su ve mama kabı yapiyordum kayboluyordu işyerinde arkadaslara kıziyordum kim atiyor diye meğer kopekler alıp gidiyormuş :) bigün yemek koyup bekledim ne oluyor diye kopegin biri geldi resmen dolu kabi aldı götürdü meger birbirlerine yedirmiyorlarmıs kapan gidiyor acaba sizindemi boyle bir durum var :))

Sizin en azından kaplariniz gidiyor bizik kedileri caliyorlar :((

Arthur4

Kaplar yine yok sjjsjskfk

zuhall

5 litrelik su kaplarina kapi seklinde bi kesik acip icini doldurun ordan dogru yesinler. Yani ikiye bolmeyin. Tutma kulpundan da kalin bi iple ya da telle de olabilir,agaca,demire,direge baglayabilirsiniz. Ruzgardan ucuyorsa engel olacaktir, ya da alan atan kisiler belki usenir cozmeye.