Sokak Kedileri İçin Kalıcı Cozum

Arthur4

artık nöbet tutmaya başlayacağım o noktaya geldim sokakta bilmediğim birisi kedilerin kaplarini alıyor az önce eve geldim baktım kapının önünde yine yok su koyduğum pet illallah ettim alan kişi ne yapıyor acaba yarım 5 ltlik pet şişe ile neye yarayabilir gerçekten çok merak ettim.. Kalıcı olarak nasıl bişey yapılabilir alıp goturulemeyecek bişey götürse de hiç bişeye yaramicak önemsiz bişey ne olabilir gerçi şimdi de çok önemli bişey değil de anlamadım hiç gerçekten görürsem bu kapları alan kişiyi acayip şeyler var aklimda çocuk veya büyük belki 6-7 kez aldılar husisi olarak..

23 CEVAP

Arthur4

Yenisini koydum arkadaşlar nobetteyim bakalım ne olacak artık beka meselesi oldu benim için kaplarin adını 15 Temmuz demokrasi mama kabı koydum demokrasi nöbetindeyim

Arthur4

Yarın 3 kilo yoğurt yiyeceğim

Gamzessven

Peynir ya da Yoğurt kabına mı koysanız? Pet şişeleri karton toplayanlar topluyor belki o yüzden alıyorlardır

Anonymus552223

Bizim belediye bazi yerlere yere vidayla tutturulmus mama kabi koyuyo ama o da kücuk ve insanlar icine izmarit falan atiyo. Insanlarin mantigi su ,buraya yemek koymayin hayvanlar gelir. Halbuki hayvan gelecek suyunu icecek gidecek yani. Ama duzgun anlatmak lazim, kizmak o tarz insanlarin hayvanlara daha da kotu davranmasina sebep olabilir

Gamzessven

Mama su koymayalım hayvan buraya gelmesin parka gidelim parka gelmesin oraya gidelim gelmesin buraya gidelim gelmesin. Hem yaşam alanlarını gasp edip ev dikiyoruz hem de hala utanmadan iki karış yerde durmalarına da izin vermiyoruz. Allah gerçekten belalarını versin. Buraya gelmesin diyenlere sorar mısınız bu hayvanlar nereye gitsin???

Arthur4

Kaldırıma vidalamam biraz zor olur darbeli matkap veya hilti falan lazım onun için evde de onlar yok malesef.. mamayi yine kaldırıma döksem de yerler ama su için farklı bişey lazım ne olabilir diye düşünüyorum hiç aklıma gelmiyo

Deliladilan

allah seni bildiği gibi yapsın manyak hahahahahaa

Arthur4

Dışarı çıkarken nöbeti kardeşime devretmistim o da uyumuş uykusu gelince ama yine de duruyor ikisi de sıkıntı yok rüzgardan mi ucuyo acaba bi yerlere diye düşünüp taş koymuştum önüne o da duruyo bakalım önümüzdeki günlerde ne olacak :d

https://i.hizliresim.com/LlBVQ0.jpg

Arthur4

Onu düşündüm ama çok ufak olur hemen biter diye koymadım onu koyayım bari yarın bakayım nolcak

Gamzessven

2-3 kiloluk yoğurt kapları büyük oluyor devrilmez de hem. deneyin bakalım

Gamzessven

AHAHAAHHA

Cansumuezza

plastik toplayanlar alıyor. zengin olacaklar çünkü onunla.

Bu kaplardan olsa işinize yarar galiba. Ben giriste oturduğum icin balkona koyuyorum butun kediler geliyor :)

Cansumuezza

ahhahahajjsjskd :D