Yara Ne Olabilir

Neslihan_14

Arkadaşın kedisinin cenesinde böyle birsey cikmis ne olabilir acaba

9 CEVAP

yasminackz

Çene mantarı bu plastik mama kabı su kabı kullanıyorsan o yapar her gün düzenli olarak ılık su ile pamukla sür zamanla geçecektir su ve mama kabını da sık sık temizle

Cansumuezza

çene aknesi olabilir

smgbkrccc

Mantar değil akne bence. Benim kedimde de çıkmıştı. Elma sirkesiyle silmiştim sürekli, geçti. Ama sizinki kadar belirgin değildi daha küçüktü benimkisi. Veterinere gidip gösterin mutlaka.

cansucelik07

Bir yere çarpmış olabilir veterinere goturun

mablen

Çene altında siyah noktalar varmı

mablen

Çene altında siyah noktalar varmı

mablen

Çene altında siyah noktalar varmı

Neslihan_14

Evet siyah noktalar var çarpmaya benzemiyor

Neslihan_14

Herkese tskler