Kuru Mama Ve Çiğ Diyet

Arkadaşlar merhaba, köpeğim orta segment sayılacak bi kuru mamayla besleniyor fakat kuru mamaların besleyiciliği ile çiğ diyetin (barf) besleyiciliği arasında çok büyük bi fark var. Şu an 5 aylık ve 14 kilo. Köpeğini çiğ diyetle besleyen ve bana tavukla yapılabilecek, normal barf tariflerinden daha ekonomik bi tarif verebilecek olan varsa çok sevinirim :)

6 CEVAP

cansucelik07

Kediniz baya kiloluymuş:)

Köpek aslında

Gamzessven

Ya ahahahajsj. 5 aylık bir kedinin 14 kilo olabileceğine inandın yani. Cansunun araştımaları tam gaz devam ediyorrr.

cansucelik07

Kediniz yerine köpek yazacaktım. Öyle çıktı. Hemen dalga geçmene gerek yok Gamzessven. Ayrıca kopek daha önce beslemediğim için bana kilolu geldi.

Gamzessven

Bütün yanlış yorumlarında da öyle yazacaktım öyle çıktı oluyor valla

cansucelik07

Gamzessven simdi abartılacak konu ne burda? Ayrıca başka nerde yanlış yazmışım oyle çıktı demişim? Simdi kavga çıkarma meselen kopek yerine kedi yazmamı?