Yetişkin Kedi Yavru Maması Yerse Ne Olur

Anket

Yetişkin Maması Al
(9 oy)
Yavru Maması Kalabilir
(12 oy)
Toplam (21 oy)

Emziren ve yavru kedilerim yetişkinlerden fazla olduğu için 1 yetişkin kedime yavru maması veriyorum. Ona yetişkin maması almalımıyım ?(sokak kedisiler)

14 CEVAP

Gamzessven

Ne sebeple yetişkin daha iYi olur dedin cansu merak ettim?? Daha kendin bilmiyorsun bir şey şuraya biliyor gibi yazma.
Sokak hayvanı olduğu için zaten yeteri kadar beslenemiyorlar. Yavru kedi maması daha enerjili daha proteinli. Ev kedisi olsa kilo alabilirdi ama sokaktaki o enerjiyi kullanır yakar. Problem olacağını sanmıyorum. Soruyu okumadan ankete yetişkin al a tıkladım sokakta olduiunu görmedim :) ama yavru mama kullanabilirisiniz

Gamzessven

Neyi bilmediğini yazdım zaten okuduğunu anlayabilsen anlardın. Niye yetişkine yetişkin alınmalı sokak hayvanı bile olsa? Sorum bu gayet kolay madem. Evet her cevap yazdığın sorunun altında yakalıyorum seni. Çünkü bir bilgin olmadan yazıyorsun. Gerekçeleriyle bilmiyorsun hiçbirşeyi. Herkes öyle söylüyo diye yazıyorsun sırf yazmak için. Bu seni bilgili göstermez. Bizim için hala zerre bir şey bilmiyorsun zorlama kendini.

Gamzessven

Hangi hasta kedilerle uğraştığımı bilsen böyle dediğin için utanırdın. Ama seni adam yerine koymadığım için iki saat bunları anlatamayacağım zaten ne söylesek anlamıyorsunx Umarım sahipleneceğin kedi bir şekilde kurtulur senden. Tek duam bu. Allah da sana akıl fikir versin.

Bak cansu sana yüz vrdik şımarma fazla.Yoksa sıfırla çarpar yok ederiz.

Cansumuezza

birşey olmaz,kilo alabilir
di ama zaten sokaktaymış

Çok sağolun. Zaten yaklaşık 1 aydır veriyorum ama kilo almadı .

Minikboncuk

Pek bişey olmaz ama siz yetişkin kullanın

cansucelik07

Yetişkin alsanız daha iyi olur ama zararı yok kalabilir. Bende eski kedime yavru kedi maması bulamadığım için yetişkin maması veriyordum

cansucelik07

Gamzessven şimdi herşey bitti burdadamı yakaladın beni:) aman saklaniyim baari. Nedense hep benim cevaplarıma karşılık veriyorsun en ufak bi seyde. Diğerleri yazınca bişey olmuyor ben yazınca batıyomu size? Neyi bilmiyormuşum bu arada? Yetişkin kediye yetişkin alınması gerektiğinimi?

cansucelik07

Gamzessven sen çok biliyosun sanki. Kedi uzmanısın ya:)

cansucelik07

Allah vermiş zaten verecegini.Allah akıla ihtiyacı olanlara versin benim ihtiyacım yok

Gamzessven

DKSLCLSŞSLXLSŞ zeka küpü be

cansucelik07

Gamsessven evet öyleyim

minnoskoss_123

@cansucelik07 kim olduğunu sanıyorsun sen?