Matissenin 1 Tık Altında Mamalar

Merhaba.
Ben Matisse nin 1 altı mama olarak britcare alacaktım .Fakat şuan alamama ihtimalim de var .Britcare dışında ne önerirsiniz.

21 CEVAP

Birde Sokaktakilere BRİTCARE mi önerirsiniz yoksa GOLOSİ mi ?

Arkadaşlar az önce farkettim golosi nin 7.5 kg kitten yokmuş. :((

cansucelik07

Britcare daha uygun sokaktakiler için:)

Sselin1

Brit care'in sadece kitten mamasi yok bircok cesidi var icerik degerleride cok degisken. alacaginiz cesidi incelemeden almayin birbirinden farkli cunku.

Ben BRİTCARE CRAZY IM KİTTEN alacaktım.

Ayse_naz_G

Golosi bence iyi bir mama değil.Matisse'nin altındaki mamalarada MAMA denmemeli bence.