Matissenin 1 Tık Altında Mamalar

Merhaba.
Ben Matisse nin 1 altı mama olarak britcare alacaktım .Fakat şuan alamama ihtimalim de var .Britcare dışında ne önerirsiniz.

21 CEVAP

Arthur4

Helal cansu

Ahsenbb

Çok da uygun mamaları kullanmayın.Ayrıca britcare sandığınız gibi matissenin altında sayılabilecek bir mama değil ki kesinlikle çok iyi bir mama.Crazy gibi içeriği olan britcare ürünü varsa (yetişkin mamalarını çok araştırmadım sunnynin içeriğinin çok iyi olmadığını biliyorum sadece) gönül rahatlıgıyla kullanabilirsiniz.magnezyum fosfor kalsiyum oranlarının yüksek olmamasına dikkat edin protein oranı da 35-40 arası olduğu müddetçe problem olmaz.Ayrıca ek olarak içeriğini doldurmak amacıyla kullanılan ucuz tahıllarada dikkat edebilirsiniz.

Gamzessven

Golosi çok iyi bir seçenek o zaman sizin için

cansucelik07

Golosi

bappatan

Brit care i kediler genelde yemiyor önce numunesini almanızda fayda var.

Çok sağolun.İYİ AKŞAMLAR DİLERİM.

bappatan

Brit premium ile brit care aynı marka mamadır. Tabi ki care daha kaliteli. Fakat bana veterinerim onu önerdi bu yüzden ben bir sakınca görmüyorum önermekte. Brit care i 3 gün aç kaldı da ağzına sürmedi kedim. İçeriğinde %30 et olan (et unu değil) bir mama nasıl kötü olur? Matisse ile kg başı 3 lira oynuyor fiyat desen düşük de değil. Sizin bildiğiniz belli başlı mamalar var onların haricindeki bütün mamalar tü kaka galiba. Veterinerlik okusaydınız keşke

Ahsenbb

Britcare ev kedilerine verilebilecek değerlere sahip olan bir mamadır.
Britcare crazy yavru kedilere yöneliktir.
Eğer britcare e durumunuz varsa sokaktakileri de britcarele besleyebilirsiniz
Hatta eğer brit care mama almak isterseniz elimde 2 tane %40 kuponu var yardımcı olabilirim.

Ben aslında BRİTCARE i yaklaşık 1.5 ay sonra alacağım.Şuan elimde mama var.Ayrıca @Ahsenbb yardımlarınız için sağolun

bappatan

Brit premium

Deliladilan

cansu petlebi sakinlerini dert sahibi yaptın cansu :D

smgbkrccc

Brit Premium iyi bir mama değil

smgbkrccc

@ahsenbb brit care crazyi uzun süredir bende kullanıyorum, içeriği çok güzel ve çok kaliteli bir mama. Ona sözüm yok :)) Zaten dediğiniz gibi matissenin bir altı mama değil. Bütçe açısından da biraz daha zorlar matisseden. Ama brit premium maması ayrı bir mama, bakın isterseniz. O mama güzel değil, içerikleri çok kötü. :))

Ahsenbb

Bu arada düzeltme yapmak istiyorum sunnynin içeriğine baktım ve çok beğendim yanlış yönlendirme olmasın

Arkadaşlar ben bir şeyi pek anlayamadım.BRİTCARE in sadce CRAZY sinde kitten mama var sanıtım