Mama Su Kabı

smgbkrccc

Merhaba. Yeni mama ve su kabı almak istiyorum, şu anki mama kabım çok küçük geliyor. Çelik mi almalıyım, seramik mi, cam mı? Sizce hangisi daha sağlıklı.
Araştırdığımda çelik daha sağlıklı yazıyorlardı ama birçok kullanıcı ağır kokusu olduğunu ve iade ettiklerini söylemişler. Belki markasına göre değişiyordur bilmiyorum tabii. Bu yüzden sormak istedim

22 CEVAP

Arthur4

Hizliresim.com a yükle ;d

srplzngl

Su için cam, mama için çelik kesinlikle.
Çünkü çelik daha az gözenekli olduğu için seramik gibi bakteri tutmuyor.
Sizin baktığınız markada sıkıntı vardır. Normalde kokusu falan olmaz.

Gamzessven

Resim yeteneğin var mı diye bi sor ahajsk senin patilerin çok güzel olmuş. Boyamayı düşündüm de kokusu geçmez diye korktum tahtadan

smgbkrccc

Şu an bende olan seramik, bazen öyle oyunlar oynuyor, bir de içinde dışında şekiller olduğu için onlarla da oynama eğiliminde sürekli. Ama sürekli yapmıyor, canı sıkıldığında, ben onunla oynamadığımda ilgi çekmek için yapıyor çünkü biliyor kızdığımı. O yüzden de çelik, altı kaymayan almak istemiştim ama sizin gibi sorunları olan birkaç kişi daha duydum. Kararsızım bu yüzden :))

smgbkrccc

Seramik alacağım tekrardan teşekkür ederim. Ama kaç ml alayım yetişkin bir kediye yetecek su ve mama koyabilmek için? Şu an bende olan ne kadarlık bilmiyorum çünkü :))

smgbkrccc

Gerçekten çok güzel olmuş ama :)) Ben anca cin ali çizerim oraya :))

cansucelik07

Çelik daha sağlıklı ama bazen koku olabiliyor getirirken(yani sıkıntı çıkabiliyor tabi hepsinde degil) çelik alacaksanız veteriner gibi yerlerden alın (yani gorerek) seramik oneririm