Mama Su Kabı

smgbkrccc

Merhaba. Yeni mama ve su kabı almak istiyorum, şu anki mama kabım çok küçük geliyor. Çelik mi almalıyım, seramik mi, cam mı? Sizce hangisi daha sağlıklı.
Araştırdığımda çelik daha sağlıklı yazıyorlardı ama birçok kullanıcı ağır kokusu olduğunu ve iade ettiklerini söylemişler. Belki markasına göre değişiyordur bilmiyorum tabii. Bu yüzden sormak istedim

22 CEVAP

Arthur4

Ben bunlardan yaptım evde bulup kendim çizdim valla plastik kap kullanırken çenesinde akne olmuştu bunlara geçince geçti 2 tabağa 120 tl veremem :d

https://streamable.com/nfo3d

smgbkrccc

Ahah gece gece güldüm baya :Dd az önce bademle Pubg oynuyorduk zombilere pati atıyor :D

Gamzessven

Ama mama ve su kabı diye satılan ürünler bana gereksiz pahalı geliyor. Onun yerine marangozda üstünde iki deliği olan tahta bir kutu kestirseniz ve normal evdeki cam,seramik kaseleri o iki deliğe yerleştirirseniz daha güzel oluyor. Hem deviremiyorlar hem de sadece kap olarak satılan şeylere o kadar para vermemiş oluyorsunuz.

Arthur4

Gamze sana sonuna kadar katılıyorum üstünde kedi resmi var diye tabağa 60 tl istiyolar

Gamzessven

https://hizliresim.com/lqMnkl
Bizimki de böyle

Arthur4

Bişeyler cizsenee

Arthur4

Boya olmaz da tahta kalemiyle falan çizilir googlea yaz bak kolay kedi cizimi insan adını yazar bari :d askerdeki mühimmat kutusu gibi duruyor aahuhua

Arthur4

Pubg sandığı gibi

Arthur4

Icinden 6x dürbün cikcak

Gamzessven

Ya ahahahajaj kahkaha attım peki be deneyeceğim :dd

Caglar7

Merhaba. Dostlarınız su ve ya mama kabı ile oyun oynama ( patileriyle itme - çekme ) dürtüsü içerisinde değil ise seramik öneririm, uzun yıllar sağlıklı olduğunu düşündüğüm için çelik kullandım, 2 dostumda ağız kokusu problemi vardı, 1 yıl kadar önce veterinerimiz tavsiyesi üzerine seramik kullanmaya başladım ve daha ilk haftadan etkisini göstermeye başlamıştı, bir ayın sonunda hiç bir koku kalmadı.

Arthur4

Seramik en iyisi ama ben bildiğimiz çömlek kullanıyorum toprak :d

Gamzessven

Cam ya da seramik bence de.

Sudeckmkc

Benimkiler çelik kaptan su içmiyor kokusunu ya da tadını mı alıyorlar bilinmez. Cam kullanıyorum ben iki üç günde bir bulaşık makinesinde en sıcak ayarda yıkıyorum seramik ya da cam daha iyi o yüzden

Gamzessven

Fotoyu nasıl paylaşıyonuz ben de paylaşayım ahajsks çok minnoş olmuş bu arada