İshal

Busenurozyurt

Merhaba kedim eski mamasını çok sevmediğinden dolayı mama değişikliği yaptık 9 gündür farklı mama kullanıyoruz. Bunun yanında gimcat yoğurt veriyorduk kedime ve bir haftadır kakası normalden değişik gibi tam ishal değil fakat eskisi gibi de değil. Bir veterinere götürmeli miyim yoksa mama değişikliği ve bu yoğurttan dolayı olabilir mi?

7 CEVAP

Gozdetemizel

Gimcat yogurt benim kedime de ishal yapti.mamadan ziyade yogurda dikkat edin derim

Busenurozyurt

Oy kıyamam ya, evet ben de fark ettim yoğurttan olmuş

Arthur4

Yeni mamayi birden vermeye başladıysaniz ondan olmuştur ishali bilmiyorum öyle mi yaptınız belirtmemissiniz alıştıra alıştıra verilmesi gerekiyor ama geçer mama degisikligindendir bence

Arthur4

Suçlu bulundu :D

Busenurozyurt

Alıştırarak verdik, tam ishal değil de eskisi gibi de değil bakalım biraz daha gözlemleyeyim, teşekkürler:)

smgbkrccc

Mama kaynaklı da olabilir. Benim eski mamamda sürekli ishal oluyordu, mama değiştirince bu sorun kalmadı. Yoğurtta sebep olabilir. Önce yoğurdu kesin birkaç gün içerisinde değişiklik olmazsa mama kaynaklı olma ihtimali yüksek.

Gozdetemizel

Gercekten perisan etti 1 tatli kasigi yogurt.yavrum kapatamadi kakasini ve kumun onune ogure ogure kustu :(