Yavru Köpeğin Aşıları Tamamlanmadan Bahçede Kalmasında Sıkıntı Olur Mu?

mertone97

Merhabalar benim sorum şu şekilde olacak. Yakın zamanda 1.5 aylık bir köpek sahipleneceğim, ama köpeğime bahçede bakmak istiyorum aşılar tamamlanmadan dostumun bahçede kalmasında bir sakınca olur mu?

4 CEVAP

Dışarıdan hastalık kapabilir en azından aşıları tamamlanana kadar evde kalmalı. Zaten yavruyken mutlaka yanında birisi olsun ister.

Sudeckmkc

1.5 ay çok küçük bir yavruyu anneden ayırmak için. En az 2 aylığa kadar bekleyin ki ileride sağlık problemi yaşama ihtimali daha az olsun

Ilaydaaulus

Mikrop kapar aşıları bitmeden sakın dışarı çıkarmayın

Ilaydaaulus

Mikrop kapar aşıları bitmeden sakın dışarı çıkarmayın