Siyah Kedimin Tuylerinde Beyazlık

Kedimin rengi siyah ama patisinde beyazlamalar var küçükken yoktu yeni yeni olmaya başladı internette yaşlıklık belirtisi yazıyor ama daha 1 buçuk yaşında yaşlı değil. Bir sorunu var mıdır yoksa normal bir durum mu ? Erkek,kısır.

5 CEVAP

minnoskoss_123

Ne mikrobu olabilir @cansucelik07?

Gamzessven

Evet hangi mikrop?? Sebebi nedir mikropla nasıl böyle oluyor bilgilenmek istiyorum gerizekalıyım cahilim.

Bana kendi kürküymüş gibi doğal bir durum geldi. Ya da bazı hassas kedilerde böyle lekeler olabiliyor ama bi sorun teşkil ettiğini sanmıyorum

Bilmiyorum ama kedi elli gibi vitiligo olma ihtimali var mı.Aslında bilgim yom sadece tahmin

cansucelik07

Mikrop kapmış olabilir. Bi dokunun kum partisine yapışmış olabilir.çıkmazsa yada artarsa Vet. Göyürün

güncel