Kedimin Yarası İyilesmek Bilmiyor :(

Neslihan_14

Okadar veterinere götürdüm kremler kullanmama ragmen iyileştiremiyoruz bi çare bez degistirken benim canim yaniyor resmen gördükçe

8 CEVAP

Ahsenbb

Ahahah maşallah Allah uzun ömür versin.Bağışıklık sistemini biraz daha güçlendirebilirsiniz yapacağınız herşeyi yapıyormuşsunuz zaten:)

Neslihan_14

Amin inş Allah sağlıklı uzun ömur versin tüm Allahın sessiz kullarına

Ahsenbb

Anal kese problemi mi vardı

Neslihan_14

Yok kuyruk bez ve disarida kalan yeri veteriner furacin%0.2 merhem ve madécassol merhem verdi ama iyilesmedi baska veteriner biyoteknik oxyde de zinc merhem verdi oda fayda etmedi batikon suruyorum şimdide tam kuruyr iyilesiyor derken tekrar kotulesiyor

Ahsenbb

Felçli sanırım kuzunuz.Çişini yapıp biraz bile beklemesi tahriş ediyor o kadar zor ki bakımı.Allah yardımcınız olsun.

Neslihan_14

Evet aynen sagolun zaten baslama sebebi idrar yolu enfeksiyonuydu iğne kullandik uzun bir süre idrarini tamamen yapamiyor surekli kaçırıyor enfeksiyon oldugu zamanda böyle oldu simdi enfeksiyon gecti ama yaasi kaldi işte bunuda iyilestiremedik

Ahsenbb

o zaman anal kesesinde bi problem var yani.Anal kesede problem olması idrarının tamamını yapamıyorlar ve şişip kızarıyor.İlk bakınca öyle olduğunu düşünmüştüm.Eğer problem buysa sık sık ortaya çıkabiliyor sizin sabah ve akşam tuvaletini yaptırmanız bu problemi azaltabilir veterinerden nasıl yaptırıldığını öğrenebilirsiniz.Kese boşaltılmazsa şişmesi kaçınılmaz malesef:(

Neslihan_14

Veteriner oyle birsey soylemedi ama onunda felcli kedisi var surunmeden dolayi idrar yolu hastaliklari kacinilmaz oluyor dedi ama idrarini yaptiriyorum o zaman baya yapıyor zaten ama surundukce az az ıslatiyor yine ama oyle islaklik olmuyor bez emiyor zaten simdi yarayi surunmeden dolayi iyilestiremedik gazli bezlede sariyorum ama ne fayda birde masallah çok hareketliyiz bez bile cikiyor cogu zaman popodan :)