Proplan Puppy Mi Amity Puppy Mi

EvremErdem

Merhaba.yavru bir golden sahiplendik.mama konusunda herkes farklı bir marka öneriyor veya kullanıyor.biraz araştırma ile amity marka mama dikkatimi çekti.kyllanan var mı acaba bu markayı? Yoksa herkesin önerdiği proplan mı almalıyım.

6 CEVAP

Gamzessven

Ahahahsjsl Arthur4 arkadaşımız dalga geçiyor. Proplan almayınız paranız boşa gider. Nd matisse ya da golosi alın hangisi uygunsa bütçenize

Arthur4

Tabiki proplan nd mama mi

Gamzessven

Proplan öneren net içerik okumayı da bilmiyodur. Ya da veterinerler gibi proplandan bir çıkarı vardır.

minnoskoss_123

İkisi de değil çünkü ProPlan zaten iğrenç bir mama.

Sselin1

Evet ikiside degil n&d düşük tahilli ve brit care alabileceginiz uygun fiyatli ve kaliteli mamalar. matissenin kopek mamasi yok diye bilyorum. Tabi Eger butceniz uygunsa n&d, acana ve orijen en kaliteli mamalar arasinda

EvremErdem

Aslına bakarsanız asıl merak ettiğim amity markasını kullanan var mı?varsa memnun mu?