Kısırlaştırma İçin Veteriner Önerisi

smgbkrccc

Merhaba. Dişi kedimi kısırlaştıracağım, kendi veterinerim 750 TL (Cansu gör) istedi ve maalesef bu kadar bütçem yok. İstanbul Anadolu yakasında operasyonu daha ucuz yapan önereceğiniz veteriner var mı? Avrupa yakasındaki Fatih hayvan hastanesinde yaptırmayı düşünüyordum ama yolum çok uzak, bu yakada önerebilirseniz çok memnun olurum. 400-450 liraya kadar verebilirim.

15 CEVAP

limis

Ümraniye uzak olur mu size? Fiyatını bilemem ama eski veterinerimizi önerebilirim.

smgbkrccc

Yok olmaz. İsmi nedir?

limis

Bobo veteriner kliniği.

smgbkrccc

Az önce bobo veteriner kliniğini aradım o da aynı şekilde nakit 700 kartta 750 dedi...

Cansumuezza

kan tahlilleri dahil mi?

limis

Demekki fiyatlar az bucuk ayni heryerde...Üsküdar hayvan hastanesinde yapmazlar mi acaba?

Cansumuezza

o halde normal bizim veterinerimiz genç kediler yapmıyoruz tahlil gerek yok ama isterseniz yapabiliriz demişt

Faytekin

Suadiye de benim yaptirdigim veteriner 600 e yapti,daha uygun biyer bulamamistim bende arastirmistim.

Merveberfu

Fatihte hayvan hastanesi var devletin,2 sene once150 tl idi. Oradan fiyat alabilirsiniz.

smgbkrccc

Sordum ama yolum uzun. Anadolu yakasında olursa daha iyi olur.

smgbkrccc

Tamam teşekkür ederim yarın arayıp soracağım. Başka önerisi olan yok mu?

smgbkrccc

Evet kan tahlilleri dahil 750 liranın içinde. Üsküdar’ı hiç sormadım yarın bir arayıp sorayım, teşekkür ederim. Ataşehir’de de varmış sanırım hayvan hastanesi ama numarasını bulamadım.

smgbkrccc

Banada birkaç yer isterseniz test yapmayabiliriz sizin insiyatifinizde dedi ama benim içim rahat etmez.

smgbkrccc

Zaten en ufak bir şeyde evhamlanıyorum

smgbkrccc

Tamam teşekkür ederimm.