Lütfen Bakın Acil

Bu mamayı alacağım fakat yanındaki yaş mama nasıldır acaba ?

10 CEVAP

Gamzessven

Britcare içeriği güzel ama fiyatı yine de fazla geliyor bana bu mama için. Matisse bence de daha mantıklı. Bir de kedinin beğenmemesi gibi bir ihtimal var britcarede. Numune istediniz mi? Almaya karar kıldığınıza göre belki denemişsinizdir.

Sselin1

Alacaginiz kuru mama guzel icinde de bolca et var. Ama kediniz begenir mi bilemem genelde pek sevmiyorlar brit care'i ama kaliteli bir mama. Yaş mamayi surekli vermeyecekseniz bir sıkıntı yapmaz ödül maması seklinde haftada 1 verebilirsiniz. Ama normalde bu yas mamayi tercih etmeyin

Sudeckmkc

Matisse deneyebilirsiniz brit care yerine

Alacağınız kuru mama iyi değil içerisinde et yok. O fiyata daha kaliteli bir mama bulursunuz. Yaş maması fena değil.

cansucelik07

Dehidre tavuk (25%), Kemiksiz Tavuk Eti (22%), prinç, tavuk yağı, prinç kepeği, kurutulmuş elma, somon yağı(3%), tavuk ciğeri(3%), sarımsaklı maya, mannanoligosakkirit (165mg/kg), fruktooligosakkarit (135 mg/kg), yukka şidigera ekstratı (90 mg/kg), yalancı iğde (50 mg/kg)

ANALİZ: Ham protein 38% Yağ 20% Ham Selüloz 2.5% Ham Kül 5.5% Nem 10% Kalsiyum 1.4% Fosfor 0.9% Sodyum 0.2 % Magnezyum 0.08%Dehidre tavuk (25%), Kemiksiz Tavuk Eti (22%), prinç, tavuk yağı, prinç kepeği, kurutulmuş elma, somon yağı(3%), tavuk ciğeri(3%), sarımsaklı maya, mannanoligosakkirit (165mg/kg), fruktooligosakkarit (135 mg/kg), yukka şidigera ekstratı (90 mg/kg), yalancı iğde (50 mg/kg)

ANALİZ: Ham protein 38% Yağ 20% Ham

2.5% Ham Kül 5.5% Nem 10% Kalsiyum 1.4% Fosfor 0.9% Sodyum 0.2 % Magnezyum 0.08%

(www.***********.com dan alıntıdır.)

cansucelik07

Alacağınız mama nın içeriği

cansucelik07

Gerisi size kalmış

Yaş mamayı haftada 1 vereceğim.(sokak kedilerine)(normalde sokak kedilerine mırmır slıyorum)

minnoskoss_123

Matisse alın bu mama yerine.

Soru kalabalığı olmasın.GOLOSİ nin altındda sokaktakiler için ne önerirsiniz.Kuzenim arayışta da.Feliia falan istiyor şuanlık