Nd Mama Kullananlar

Umutttt

Merhaba nd ye yeni geçtik fakat büyük tuvaletinin rengi çok koyu olmaya başladı sizdede dışkılama böylemi acaba ?

13 CEVAP

Gamzessven

Maması da koyu zaten. Et oranı da çok normal yani

Gamzessven

Evet

Arthur4

Evettt aynı

Cansumuezza

evet mamanın kendiside koyu zaten endişelenmenize gerek yok

Miss gibi mama yani.Bu arada eski mamanız neydi.Bu arada mamadan değil ha merak etme sen

Cansumuezza

bizimkindede aynı sorun var Nd balıklı tavuklu ördekli dönüşümlü olarak yiyor hem sıkılmıyor hemde farklı proteim kaynakları ile beslenmiş oluyorlar sizede tavsiye ederim. artık mama değilde mama içeriğinde değişiklik yaparsınız

onurtemiz

Problem etmeyin. Bol su içse hiç dert etmeyin. ND protein oranı yüksek ve çok kaliteli bir mamadır. Bir ömür ND verebilirsiniz arkanıza bakmayın.

Ilaydaaulus

Gerçekten mükemmel bir mama et içeriği yüksek olduğu için dışkısı öyle oluyo

Ilaydaaulus

Gerçekten mükemmel bir mama et içeriği yüksek olduğu için dışkısı öyle oluyo

Umutttt

Çok teşekkürler sağlık sorunu diye düşünmeye başlamıştım

Umutttt

İlk defa kullandığım için şaşırdım baya

Umutttt

Proplan ve Felicia kullandık uzun süre aynı mamayı yiyemiyor veteriner arkadaşım önerdi ondan geçtik

PiremsesKutsi

Düzeldi mi N&D? Son kullandığımda (7-8 ay oldu) kedim ağzına sürmüyordu, tüyleri sert ve sağlıksızdı. Her kediye aynı etkiyi etmiyor demeyin Allah aşkına... İlk kullandığımda zamanlarda severek yerdi ve tüyleri çok güzeldi.