Kedi Kumu

cansucelik07

Kokuyu hapsetme özelliği iyi olan ve topaklama özelliği iyi olan bir kum varmı bildiğiniz??

14 CEVAP

Arthur4

Sen bilmiyon mu

Ilaydaaulus

Refleks en iyisi koku hapsetmede aktif karbonlu olanlar

cansucelik07

Arthur4 ben biliyorum normalde sanicat kullanıyorum. Ama kediyi alıcam yerdekilerde sanicat kullanıyordu. Bi kaç gün öncesine kadar gayet güzel kullanıyorlardı o kumu. Ama 7-8 gündür kediler o kumu kullanmamışlar.yanına yaklaşıp koklayıp uzaklaşmışlar, karnındada bi şişlik yokmuş. Vet. Gitmişler Vet. Tesis koymamış anlayamamış galiba. Kumun değiştirmişler kedi normalde kristal kum kullanıyordu. Topaklanan almışlar kedi atlamış hemen üzerine. Meğer Topaklanan kum istiyomuş:) ama onlarda çok koku yaptığı için soruyorum kokuyu hapsetme özelliği iyi kokudan yapmayan varmı diye

Arthur4

Hmm reflex,signor gatto, micho falan begeniliyo hep alabilirsin cansu hanım zaten kristal zararlı baya bilmen lazımdı bunu burda kimse kristal kullanmıyor yazık alacağın kediye kristal alma sakın koksun boşver kedidennonemli değil dimi kokması yazık bak hayvancagiz da anlamış zararlı olduğunu yapmamis

Arthur4

Antalyada ışıklar var ya orda çok iyi bi veteriner var hüseyin akyuz adı orayı tavsiye ederim sana yüzüncü yıldan lf09 ve kl08e binip gidebilirsin

Arthur4

Kaleicinde saatin orda kedi evleri var ya hep işte o veteriner yapıyo o kedilerin bakımını da çok iyi birisi

cansucelik07

Bizim evimizin çok yakınında bi tane klinik var zaten ahmet ışık veteriner kliniği diye. Teşekkür ederim.

cansucelik07

Hep orayı ziyaret ediyorum, kedileri. Çok iyi birisiymiş.

Arthur4

Rica ederim cansu hanım hayırlı akşamlar

cansucelik07

Sizede

linke tıklaa

pinarcaya

Kullandigim en iyi kum tigerino canada

Tikos

Mirmir cok guzel bence onu onerebilirim ama ben suan ********* diye bir sitenin kumlarindan aliyorum kendi yapimlari ve turk mali cok iui topaklaniyor