Kopek Almak İstiyorum Apt

Mertkstmr

Apt kopek bakacam labrador merak saldim kopek merakla alinmaz biliyorum ama daha once apt bakmadim kopek hic kopek sahibi oldum ama bahcede yetistirdim bana yardim edin banca onereceginiz kopek cinsi varmi buyuk irk istiyorum koruma ic gudusu olanda

15 CEVAP

gokceyigit

apartmanda büyük cins zor olacaktır.köpek havlama içgüdüsü olan bir hayvan sesi problem çıkarabilir.küçük cins alsan daha iyi olur küçük cinslerinde koruma içgüdüsü var ve sesi daha az olacaktır örneğin pincher

zeynosece

Cane corso apartman hayatına çok güzel uyum sağlayabilen bir kopek. Gereksiz yere havlamaz. Tavsiye ederim.

brataltay

Amerikan staff al tam senlik

Mertkstmr

Aynen ya zaten guzel kopek yani benimde alasim var ama bakalim ins guzel birtane bulurum sizlerin yardimiyla

Mertkstmr

Suan aklimda 3 tane kopek var doberman cone corso labrador amerikan staf bakacam simdi hic duymadim onu

Mertkstmr

Baktim oda supr kopek ama ama biraz daha arastirmam lazim siz evde hangi kopekleri besliyorsunuz

defne

Koruma iç güdüsü en çok kangallarda var hemde büyük ırklardan biri

defne

Ama apartmanda beslenmesi zor olur

defne

Ama apartmanda beslenmesi zor olur

brataltay

Ben evde rednose pitbul besliyorum.annesini de ben büyüttüm.apartmanda hiç sorun yaşamadım.hem kısa tüylü olması da senin için avantaj.ama en önemlisi de seni ve sana ait olan herşeyi ölümü pahasına korur hiç şüphen olmasın:) ama yinede tercih senin

kemirgec

hareketli olması sizin için sorun olmazsa jack russell ı öneririm

Mertkstmr

Valla sen dedigin amerikan pitbul hosuma gitti zaten suan 4 tane labrador cane corso amerikan pitbulu doberman var kangal besledim ama evde olmaz of cok zor birsey ya ise yeni basladim birde maddi zorluklarida var ne kadar fiyatlari yada sizin yavru bildiginiz veren biri varmi

zeynosece

Bende de cane corso var. Hem büyük ırk hem de gardiyan olarak biliniyor. Bunun sebebi de çok korumacı oluşu. Aynı zamanda da çok sessiz. Havladığını doğru düzgün duymadım 4 aydır :) Herkesin köpeği kendine göre en güzelidir tabi benim kızım da benim için öyle. Gerçi cane corso almadan önce de hastasıydım aldım yine öyleyim değişen bir şey olmadı :D

Eğer her gün dışarı çıkaramayacaksan almanı tavsiye etmem çünkü enerjisini atması gerekiyor apartmanda olmuyor dolayısıyla. Onun dışında genelde bütün ırkları evde besleyebilirsin tabiki nasıl alışırsa öyle gider

Mertkstmr

Kendimi ona gore ayarladim simdiden almadan sabah 6 yuruyus 2 saat aksamda 2 kosma felan enerjisini yuruyuste ve acik alanda birakacam ya istiyorun yani yapacagima inaniyorum