Mama Konusunda Bi Yardim

Bakiozdemir

Kedim 2 aylik ve N&D mama aldim gayet guzel bi sıkıntim yok ama gelecek ay para konusunda biraz sıkınti cekicem bana biraz mama onersinde bulunurmusunuz nd alsam bu sefer kumunu alamiyacagim

17 CEVAP

minnoskoss_123

Matisse, Sanabelle, Petcurean.

Busedndn

Kumunu uygun fiyatlı alıp mamayı devam edin derim ben, nd içlerinde en iyisi

smgbkrccc

Brit care crazy'de güzel ve kaliteli mama. Onu da öneririm.

Gamzessven

Pisipisi güzeldi ama çok bozdu. Ben de onu kullanıyordum şimdi signor gattoya geçtim. Taş gibi topaklanıyor tavsiye ederim. Ama her yerde yok *********** ve ************da gördüm sadece.

Gamzessven

Matisse

Bakiozdemir

Tesekkur ederim bilmedigim bi mama ogrendim evet bende herzaman nd almak isterim ama bende ogrenciyim param bi yere kadar yetiyor ndalabilirsem tabiki devam edicem peki kumolarak oneriniz nedir suan pisipisi kulaniyorum be temizlerken dagiliyor beni deli ediyor

onurtemiz

ND ve onun standartların daki kaliteli mamaları veremeyecekseniz fiyat-performans olarak Matisse öneriyorum zaten ND ile aynı şirkete ait. Matisse büyük boy alırsanız daha ekonomik olur. Tavuklu mama almayın önümüz yaz mantar olma ihtimalini arttırırsınız

Bakiozdemir

advance diye mama var peki o nasildir tavuklu mama alimaya mecbur kaliyorum cunku farkli tatlarda mama bulamiyorum ya var ben bulamiyorum ya da yok
Ayrica mantar kedim :(

Gamzessven

Advance almayın bence. Mantarı varsa tavuklu mama hoş olmaz ama tavuksuz da yavru kedi maması yok. Aslında bilerek yok çünkü ağır gelebiliyor çok küçük kedilere. Sizin kediniz de çok küçükmüş :( 7-8 aylık olsa yetişkin alın çeşitleri daha çok derdim ama 2 aylığa da yetişkin olmaz.

Gamzessven

İlla tavuksuz yavru kedi maması alacaksanız da prochoice kuzulu var. İyi bir marka değil ama zorundaysanız da yapacak bir şey yok. Tavuğun mantarı ne kadar etkilediğini sordunuz mu veterinerinize?

Shokimurti

Signor gatto kum harika ben çok memnunum tavsiye ederim.

Bakiozdemir

Advance valmayin demissiniz ama tavuklu mama yok cidden dediniz gibi tavun matari ne kadar etkiler sormadim ama vetenirel yesil bi sprey sıktı mantari olan yere gecer dedi korkulucak bisey yok dedi hergun zaten batikon ila temizleyip mantar kremi suruyorum

Bakiozdemir

Bide bisey sormak istiyorum tekrardan baslik edip baska kisilerin hakkina girmiyelim
Kedim surekli mama istiyor benden gunluk 50 60 gr 3 ogun mama veriyorum

gozdeyilmaz

kusuruma bakmayın tam anlayamadım eğer ki 3 öğün boyu 50'şer gram veriyorsanız eğer çok ama toplamda o kadar yiyorsa bence normal

Ilaydaaulus

Felicia alabilirsiniz kullananlar gayet memnun