Yaş Kedi Mamalarının Kalite Farkları

Arslan00

Anket

Gimcat
(8 oy)
Matisse
(3 oy)
Animonda
(1 oy)
Toplam (12 oy)

Arkadaşlar merhaba

Kedim 1 aylık şuan annesi ile yaşıyor yaş mamaya arada bir dil atıyor yakında sahiplenip eve götüreceğim yaş mama ağırlıklı matisse kitten ile besleyeceğim.
Ancak yaş mama markalarında kalitesinde çok kararsızım Herkes ND diyip gececek ancak daha uygun hatta mümkünse 400 gr lık olanlardan öneri ve yorumlarınızı bekliyorum
benim arada kaldığım markaları ekliyorum

9 CEVAP

Anonymus552223

Kedinizi 2 aydan once annesinden ayirmayin

limis

Gimcat çoğu kedinin sevdiği bir yaş mama. Animondanın carny seridini cok kullandık ama cok pahalı artık fiyatı 3e katlandı. Büyük konserve almayın tek kedi 2 günde bitiremez.

Sedanurdrl

tavuk gögüs, kalp ve az miktarda da tavuk ciğer al havuçla yada kapakla haşla robottan geçir sana en en en alasından ıslak mama hafifte haşladığın suyu katarsın biraz katı biraz sulu en sağlıklısı 0 katkı maddesi

Sedanurdrl

ve hepsinden çok daha uyguna geliyor

Gamzessven

Evet evde de hazırlayabilirsiniz ama hazır alıcam diyorsanız matisse de güzel gimcat de. Diğer markayı duymadım

Cansumuezza

matisse güzel ama yermi bilemem nd zaten çoğu kedi beğenmedi. ama gimcat hem beğeniliyor hemde içeriği güzel

patilfr 12 adet 413 gr mkonserve yaş kedi mamaı.100 de 100 hayvansal gıdaymışş

Sselin1

Kesinlikle ev mamasi yapin ama herzaman yapmaya zaman vs olmuyo oyüzden konserve de veriyorum. N&d yi benim kedilerim begenmedi okudugum yorumlarda da bir cok kisinin kedisi pek sevmemis zaten. Gimcat, tahilsiz cefs choice( 400 gramlik almayin) ve nutri feline uygun fiyatli ve temiz icerikli mamalar 4 liraya falan bulabilirsiniz bu markalari. Ama daha ucuza kaliteli mama bulamazsiniz. Gimcat mamalari en uygun *********** da buluyorum mobil uygulamasina ozel indirimler oluyor yuklemenizi tavsiye ederim

Ilaydaaulus

Nutri feline en uygun ve en kalitelisi