Nd Tavuklu Ve Narlı Düşük Tahıllı

gozdeyilmaz

Arkadaşlar size daha önce royal canin mamamızı değiştirmek isteğimizi söylemiştim soru başlığındaki mama hakkında düşünceleriniz ya da deneyimleriniz var mı ND markasının çok çeşitli mamaları var ama yaban mersini ya da portakalı yadırgar mı bilemedim bu mamayı önerir misiniz genel olarak tadını beğeniyorlar mı bizim ki çok seçici değil aslında bu konuda ama sormak istedim

9 CEVAP

Cansumuezza

evet gayet güzel hele seçici değilse bayılır. içerikteki meyvelere vs bende mesafeli bakıyordum ama iki gündür benim seçici kızım ördekli balkabaklı kavunlu Nd mamayı deli gibi severek yiyor :D

HuriyeAysu

benim kedim çıldırıyor kuzu etmi yaban mersinli olan var bizde

Cansumuezza

kedinizin damak zevkine göre hareket edin. örneğin benim kedim tavuklu balıklı şeyleri çok seviyor. ama nd nin ne kuzulu kuru mamasını nede kuzulu dana etli yaş mamalaeı severek yiyor

gozdeyilmaz

o zaman içim rahat bir şekilde alacağım teşekkürler :)

gozdeyilmaz

morina balıklı ve portakallı olan hakkında bir düşünceniz var mı acaba tavuklu olan şu an tükenmiş durumda :(

Faytekin

Bende kuzulu yaban mersinli kullanıyorum suan takla atiyorlar yerken,hatta ablam da bakti tadina gerçekten guzelmis dedi :)) morina balikli da kullandim kisa bi sure onu da severek yemislerdi,ama benim görüşüm balikli mamadan uzun süre kullanimda sıkılabiliyor bazi kediler,dönüșümlü kullanacaksaniz bir problem olmaz ama,yani genel olarak ND nin her cesidini seviyor kediler.

Cansumuezza

biz morina balıklıyı kullandık onuda çok severek yedi benim kızım

gozdeyilmaz

yaa çok kararsız kaldım şimdi

Tikos

Ya bence en garantilisi narli tavuklu ama benim kedim kuzulu yaban mersinliye bayildii ordekliyide denedik ama ordekliyi cok begenmedi onu tavsiye etmem riske girmeyin birde bence az tahilli degilde tahilsiz alsaniz cok daha iui olur kedinizin sagligi acisindan