Kedim Çok Hareketli

kedim çok hareketli . Ağaçlara duvarlara yüksekte olan her yere tırmanıyor. Hatta ağaç bittikten sonra balkondan sarkan branda ipine atlayıp ona tırmanarak 2. 3. kat balkonlara çıktığını dehşet içinde izledim. Nasıl engel olabilirim.

11 CEVAP

Ilaydaaulus

Genelde iki yaşına kadar böyle oluyolar bir süre sonra sakinleşecektir

Cansumuezza

evet bir yaşından sonra sakinleşiyorlar bu kuduruklukls mutlaka kız peşine düşerdi iyiki kısırlsştırmışsınız. acaba kardeşmi alsanız ona birlikte kudursalar :D

Gozdetemizel

Of ne tanidik.bence de kisirlastirma hic ise yaramiyor,daha 1 hafta anca oldu hala bandaji var ama dolap tepesinden indiremiyoruz

Leyl003

Pek engel olunmuyor eger disarda yasayan bi kediyse..Kendisine bir zarar gelmesin de yoksa dogasi gereği bir yere tirmanmasi normal.. benim minik evde haliya tirmaniyordu bi daha inemediği icin bize sesleniyordu.. sizinki de boyle bi durum yaşamasın :)

smgbkrccc

Benimkide aynı şekilde :)) Yerden geriniyor geriniyor bir atlıyor buzdolabının üstünde... Bir bakıyorum televizyonun üstüne atlıyor. Duvarlara tırmanıyor. Askılıktaki montlarıma tırnak geçirip kendini sallandırıyor... :D

Dün çocukların voleybol oynamak için gerdikleri ipin üzerinde yürümeye çalışıyordu. İpi çözdüm. Oynadığınız zaman yeniden kurarsınız dedim. Yaramazın İpte yürümeye çalıştığını gördüklerinden anlayışla karşıladılar.İP CAMBAZI OLACAKMIŞ:)))

smgbkrccc

Ahaha yerim ya hiç bitmeyen enerjileri var kedilerin hep küçük yaramaz çocuklar gibi nerede yaramazlık var fıtıfıtı gidiyorlar hemen olay mahaline :))

evde yaşıyor . Arada bahçeye çıkıyor. Çünkü çıkarmazsam evde yapıyor aynı çılgınlıkları
bir kere kasığına dikiş attırmak zorunda kaldım .İki de hafif yaralanması oldu. Bir de ev kazası zıplarken kaloriferin peteğine ayağı sıkıştı.

halıya tırmanıyor dolapların en üstüne çıkıyor iniyorda kerata. Komando gibi sürünerek koltuk altlarına giriyor. Ama çook şirin birşey , cambaz gibi incecik demirlerin üstünde yürüyor

Cansumuezza

Allahım yarabbim kuduruk yaaa :)) kaç aylık

9 aylık. erkek kedi . Sakinleşsin diye kısırlaştırdım. Aynısının tıpkısı .Yaşını doldurunca sakinler dediler artık bilmiyorum
Kudurukluğu dışında problemi yor. Tuvalet problemi sıfır. Kendine zarar verir diye korkuyorum