Tavuklu Barf Diyeti

Anket

Yeterli
(2 oy)
Yetersiz
(3 oy)
Daha iyi olabilir
(1 oy)
Toplam (6 oy)

İyi akşamlar herkese, internetten yaptığım araştırmalar sonucu şöyle bi barf diyeti oluşturdum günlük 1000 gram civarı:
250 gram çorbalık tavuk
250 gram tavuk butu
100 gram tavuk ciğeri
200 gram tavuk göğsü
150 gram sebze (brokoli,elma,havuç,lahana)
Yumurta kabukları
Köpeğim 5 aylık 14 kilo civarı.
Bu diyetin sağlıklı olabileciğini düşündüm ama deneyimli olan kişilerin varsa tavsiyesini almak istiyorum, iyi akşamlar :)

20 CEVAP

Evet sanırım dediğiniz gibi çünkü birkaç defa başlık açtım ama pek cevap alamadım. Rica etsem o grupların linklerini atabilir misiniz?

Çok teşekkür ederim :)

Kuzu etli bi mama hazırlamam bütçemi biraz aşacak gibi onun yerine n&d düşük tahıllı kuzu etli mama almayı düşünebilirim