Royal Canin Kullanıyorum Eşdeğer De İyi Bir Marka Kedim İćin Onerebilirmisiniz

Royal canın sensible ve savour exigent kullanıyorum bu marka dışında iyi bir marka kedi maması önerebilirmisiniz

3 CEVAP

minnoskoss_123

Orijen, Acana, N&D, Matisse, Sanabelle, Petcurean kullanabilirsiniz.

Ilaydaaulus

Acana orijen n&d daha uygun fiyatlı istiyorsanız matisse felicia

Tikos

Royal canin kullanmayin icinde seker var cok zararli ve kedilerde bagimlilik yapiyor resmen fiyatina ragmen cok dandik bir marka onun disinda acana nd orijen naturea sanabelle onerebilirim