Tuvalet Egitimi

Merhabalar. Bundan yaklasik 1 hafta once 7 yasinda bir maltese terrier sahiplendim. Yetiskin oldugu icin tuvalet egitimi vermekte zorlaniyorum. Eve geldiginden beri her yere kakasini ve cisini yapti. Eski sahibi pedini taniyor ona yapar demesine ragmen pedine degil eve yapiyor. Disari da cikartiyorum disarda da tuvaletini yapiyor ama saati ne olursa olsun ve ne yaparsam yapayim bir sekilde eve de tuvaletini yapiyor. Bunu nasil duzeltebilirim? Yardimci olur musunuz

1 CEVAP

banyo ya sokun çiş ve kakasını yapana kadar bekletin ve ne olursa olsun almayın yapmadan kapıyı aralayın bakın yaptı ise alın ben o şekilde alıştırdım şimdi klozetin yanına yapıyor direk havalar ısındığı için sık sık indiriyorum sadece sıkışırsa çiş yapıyor oda banyoya