Kedimin Gözünde Perde Var

busrarrli

Kedimi sahiplendiğimde gözünde perde vardı 2 aydır tedavi ediyorum veteriner eşliğinde ama hala ciddi bir ilerleme yok ne kullansam geçer bilgisi olanlar lütfen yorum yapsın yardımcı olursanız çok sevinirim

9 CEVAP

Anonymus552223

Bi sekilde bir kedi vardi bizde de damlalar işe yaramadi, sonra veteriner kortizon tedavisi yapti. Yani oyle soyledi. Ama evde yapabileceginiz birsey degil tabi. Baska bir veterinere de gosterin bence

mdagdelen

eğer enfeksiyon geçtiyse onadron kullanın yoksa başka bir vet.gidin istanbuldaysanız kedi köpekler için göz kliniği var çok başarılı bir yerdir anadolu yakası üsküdarda..

busrarrli

Teşekkürler tavsiyeniz için başka bir veterinerle görüşeceğim çünkü yaptığımız masrafında çabanında haddi hesabı yok artık tek isteğim sağlıklı olduğunu görmek

badeerolll

Kataraktsa ameliyat olması gerekir

busrarrli

Enfeksiyon dolayısıyla perde olduğunu söyledi veterinerim katarakt olma ihtimali varmıki

Bir başka uzman veterinere sormalısın veya damla alabilrsin

Esosh08

Gentagut diye bir damla kullanmıştım eczaneden alıp ise yaramıstı yine de vet hekiminize danışın

Ben gentagut u kapluşa kullandım

busrarrli

Evet istanbuldayım oraya gideceğim bugün tobradex ve norsol kullanıyorum şuan benim vet öyle demişti yeni bi veterinere görünelim bakalım inşallah geçer