Fip Şüphesi

Arkadaşlar daha önce konu açmıştım.Kedim 11 aylık karnı şişti ve grip gibiydi en son burnu da kanayınca doktora götürdük.Doktor röntgen çekti ve ıslak fip olabilir dedi.Antibiyotik verdi beşinci gün bugün.Antibiyotikle biraz kendine geldi daha canlı iştahı hiç yoktu yemek yemiyordu yemeye başladı falan.Ama gene de yarın testlerini yaptırıcam PCR,hemogram bir de genel kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum yeterli degil mi?Diğer rahatsızlıkları da ekarte etmek için?

4 CEVAP

Çok sağolun yaptırıcam baya ayrıntılı neyse çıksın istiyorum inşallah korktuğum şey çıkmaz

Gamzedonmez

Kan testi yaptırın kesinlikle ben İstanbul üniversitesinde yaptırmıştım fip için test çok geçmiş olsun

beautifulcat

Gıda takviyesi olarak ''Lysine'' corona virüsün düşmanlarından.Ben Mervue markasının Lysine'ini kullanıyorum. Veterinerinize danışarak kullanabilirsiniz.

beautifulcat

Gıda takviyesi olarak ''Lysine'' corona virüsün düşmanlarından.Ben Mervue markasının Lysine'ini kullanıyorum. Veterinerinize danışarak kullanabilirsiniz.