Fip İçin Virbagen Omega

Gamzedonmez

Kedim kullanamadan vefat etti ihtiyacı olan yazsın lütfen zor bulunan bir ilaç olduğu için yazıyorum. Soğuk zincirde gelmiştir. 1600 tl ye alınmıştır

9 CEVAP

Gamzedonmez

Çok sağolun inşallah öyledir minik oğlum

Gamzedonmez

Güncel

teh4q

:((((((((((((

smgbkrccc

Başınız sağolsun, inşallah olduğu yerde mutlu ve huzurludur... Daha da ne söylenebilir bilmiyorum.

Fatiko

Bu nedir benim kedim fib olmuş :(

Fatiko

Başınız sağolsın inşaAllah cennette bir araya gelirsiniz

baranos

Burada bir konu var, kedisi fib olan bir arkadaş vardı, onun konusuna da iletiyorum.

demirkedim

Merhaba benim kedim de ıslak fip hastası acaba bu ilaç işe yarıyor mu

demirkedim

Merhaba benim kedim de ıslak fip hastası acaba bu ilaç işe yarıyor mu