1 Aylık Annesiz Yavru Kedime Su Vermeli Miyim Ve De Kuru Mama Dışında Ne Vermeye Başlamalıyım?

Dnzzyuksell

Arkadaşlar sokaktan sahipsiz yavru kedi buldum üç haftadır anne süt tozuyla besliyorum biberonu bıraktık tabaktan içiyor ama artık katı şeylere geçmeliyim kuru mama yemedi başka sütüne ne katabilirim bir de su içmedi çok denedim su içmeye ne zaman başlar?

5 CEVAP

Cansumuezza

yaş mama yesin ve suda verin evet iki ay olduğunda kuru mama alırsınız miniğe ömrü güzel olsun

Ilaydaaulus

Pet shoplarda anne sütü diye birşey var mamanın yanında onu verebilirsiniz ya da aptamilin küçük şişelerde bebek sütleri var ondanda verebilirsiniz

minnoskoss_123

Yavaş yavaş yaş mamaya geçin. Sonra kuru mamaya geçersiniz.

Zeus1616

Once yas mamaya geçmelisiniz Yaninda tavuk gogsu ve suyu kemik ilik ve suyu, haslanmis balik ezip verin Kilo farkini 1 haftada goreceksiniz Yavas yavas gunler ilerledikce pirinc atip katilastirin İc parazit asilarini 3ayda bir duzenli yaptirin Sokakta bulduysaniz parazit ihtimali buyuk Ayrica ishal de olabilir Yas mamalar cok fazla ishal yapacak o yüzden en iyisi kendiniz yapin
Bende 20 gunlukten itibaren bi yavru besledim Cok zor ve cok muhtesem bi süreç Sizi annesi bilecek Birlikte cok mutlu gunleriniz olsun Saglikla kalin

Zeus1616

Yazmayi da unuttum bu arada su cok onemli Alistirmalisiniz Önce parmaginizi yalatarak verin Merak edip deneyecektir sonunda Deneyene kadar araliklarla agzina parmaginizla degdirin Islaklıgi yalayarak temizlerken tadina alisacaktir Siz onun annesisiniz O öyle görüyor ve bazen içgüdü bazende siz ogreteceksiniz