2 Haftadır Bir Mamayı Gönderemediniz

teto333

2 hafta oldu köpeğim mamasız kaldı ev yemeği veriyorum sizin yüzünüzden

3 CEVAP

smgbkrccc

Bunu buradan değil iletişim bölümünden yazın, buraya yazdığınızda onlar görmüyor biz görüyoruz :)) Ben sipariş verdiğimde ertesi gün elime geçmişti. Taşındıkları için sorun çıkartmışlardır büyük ihtimalle. Hem de geçen hafta sipariş verdim en son, çok eski bir tarih değil. Bir dahakine sipariş verirken ürünlerin altında olan ".... kadar zaman sonra kargoda" yazısına dikkat edip sipariş vermek en iyisi olacaktır.

minnoskoss_123

Yeni bir yere taşınıyorlar. Okumadınız sanırım. Anasayfada siparişler gecikebilir çünkü taşınıyoruz tarzı birşey yazıyordu.