Kedi Kumu Kokusu

seherse

Merhaba evimde kedi bakıyorum ve ev çok fazla kum kokmaya başladı ne yaptıysam çözüm bulamadım kokulu alsam da yinede kum kötü bı koku veriyor ve eve girince o ağır koku oluyor siz ne yapıyorsunuz yardımcı olur musunuz?

7 CEVAP

zuhall

Cozumu, kaliteli kum ve sık temizlik. Kumu evin daha cok hava alan bir bolumune koyun. Temizlenen kumu evde bekletmeyin, copun icinde kalsa bile koku yapiyor.

Gamzessven

Quik aşırı dağılan ve koku yapan bir kum. Çamur gibi oluyo ve kokuyor. Ben signor gatto kullanıyorum açık tuvaletinde bile kokmuyor kumu. Ayrıca reflex aktif karbonlu kumlar da koku hapsetmede iyi diye biliyorum. Bunlardan birini tercih edin bence azalacak koku probleminiz

seherse

Tamamdır deniycem teşekkür ederim :)

Tikos

Mirmir dogal kokulu hic kokmuyor bence cicek kokulular falan daha kotu kokutuyor etrafi

Gamzessven

Hangi marka kum kullanıyonuz

seherse

Quik Marsilya sabunlu olanını kullanıyorum

seherse

Onu da denerim teşekkürler