Şimdilik Susması İçin

MiaVePati

Pati kızgınlıkda biliyorsunuz bu saatte oyun yorma haricinde başka ne yapabilirim?

7 CEVAP

Tikos

Kucaklayip yaninda yatirip sevmeyi uyutmayi dene ise yaramazsa en kotu geceleri saat 12 de falan bos bir odaya koy isiklarini kapa yemini suyunuda koy isiksiz uyuyorlar susuyorlar geceleri sabah kalkar kalkmazda acarsin kapisini en azindan kizginlik suresince komsular falan da rahatsiz olmamis olur baska yapacak hicbirsey isey yaramiyor en etkilisi bu ancak boyle uyuyabiliyorlar ve susabiliyorlar

Gamzessven

Serin karanlık ve sessiz ortamın ben de iyi geldiğini duymuştım ama denemedim. Hoşuna gitmeyebilir de. Miyavlarsa falan açın yani kapıyı belki sevmez. Yoğurt verebilirsin biraz sakinleştirir. Bol oyun bol sevgi maalesef kısırlaştırana kadar.

MiaVePati

Karanlık ve rahat bir odaya koydum zaten ama gel gelelim ki sürekli kucak istiyor kucağim da sadece susuyor bende uyuyamıyorum o kucağimda iken çünkü evde 2. Kedim mia var ikisi henüz anlaşmadılar. Pati kapının oraya geliyor kapının altın dan bağırıyor sesi bana gelsin diye sessiz ortam miş karanlik ortam miş ona işlemiyor yani kısacası :D

Cansumuezza

antistress macun kullanıp bolva oyunla onu yorup üstüne güzel bi yaş mama verirseniz 3-5 saat uyur

Cansumuezza

pardon önc oyun sonra macun ve yaş mama :)

MiaVePati

Teşekkür ederim ♡♡

Cansumuezza

bide bize veterinerimiz passiflora diye bir şurup vermişti tamamen doğal dedi eczaneden almıştım bir kere kullandım oda sakinleştirmişti onu bir müddet