Neden Köpek Mamaları Daha Ucuz

HuriyeAysu

içeriği farkları he acaba köpek mamaları hem daha ucuz hem kilo üretimi daha fazla çoğu markadaen fazla 7 kilo 10 kilo kedi maması köpek maması ise 12 15 kilo

2 CEVAP

srplzngl

Köpekler daha fazla yediği için daha fazla miktarlarda satılıyorlar. Daha ucuz olma sebebi de daha az et içermesi. Köpekler kediler gibi zorunlu etçil değil.

HuriyeAysu

ay bi de nd ye yine zam gelmiş çok üzüldüm bilseydim tahılsız alırdım düşük tahıllıya para vereceğime