Mama Seçimi

Gizemares

Merhaba

11 CEVAP

Cansumuezza

Mehaba :Dd

jytwr

Kedi mi köpek mi ?

proplan almyın asla orijen yada acana olablir

minnoskoss_123

Son cevap fake bir hesabın yanıtıdır. Başkalarının adı kullanılarak hesap açılmıştır.

Üşenmeden fake olduğunu yazıyorsun ya helal olsun minniskoss

Ilaydaaulus

Nd alabilirsiniz

jytwr

Aslında orijen,acana,nd,matisse falanda matisse tek kedilerde var yani

Gizemares

Cocker cinsi 2 yaşında ki köpeğim için soruyorum pro plan kullanıyoduk şimdiye kadar ama artık sadece mecbur kalınca onu yiyo o yüzden mamasını değiştircem

minnoskoss_123

Orijen, Acana veya Petcurean kullanın. En kaliteli olanları bunlar.

Ayse_naz_G

ND alabilirsiniz acana orijen ve matisse olabilir.

Gizemares

Teşekkür ederim ilginize ♥️