Sokak Kedilerime Brit

BRİT PREMİUM KİTTEN sokaktaki hamile,emziren ve yavrulara uygun mudur?

19 CEVAP

brit olabilir istersen golosi al.çok kedi doysun istersen de reflex

minnoskoss_123

@HuriyeAysuu, @HuriyeAysu diye bir kullanıcının adına izinsiz açılmış bir hesaptır. Yani faketir.

Ilaydaaulus

Brit tabikide iyi bir mama çoğu kişi evdeki kedilerine alıyor bu mamayı

Bütçeniz uyuyorsa Brit Care, Profine gibi markalardan kesinlikle şaşmayın. Zora düşerseniz how meow gurme alabilirsiniz yavru kedi maması var mı hatırlamıyorum ama