Sokak Kedilerime Brit

BRİT PREMİUM KİTTEN sokaktaki hamile,emziren ve yavrulara uygun mudur?

19 CEVAP

Arthur4

Bunu alana kadar 30 kg enjoy al daha çok kedinin karnı doysun

Sselin1

İnanmıyorum ya fake hesap nedir iyice saçmalamaya başladılar. Ne kadar boş gereksiz insanlar

Bence durumun varsa MATİSSE al

Maalesef yok ama sizce BRİT PREMİUM KİTTEN olur mu ?

Ayrıca bu linkte aynı markanın yaş maması var.Hatada 1 vereceğim.Nasıl olur?

https://www.*********.com.tr/brit-care-yavru-kediler-icin-ozel-formullu-kedi-mamasi-8-kg

Cevabı olan yok muuu ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Arthur4

Çok pahalı olur o kadar zengin misin

Nasıl pahalı anlayamadım

Arthur4

Pahalı işte brit sokak kedileri bi haftada 15 kg mama yiyo :d

Fiyat bizim bütçeye uyuyor ama kullanılır mı bu mama

Arthur4

Bu mamayi ben bile yerim alcaksan al sokak kedileri bayram etsin

:D :))))))))))))

Başka fikri olan var mııı

minnoskoss_123

Sokak hayvanları için müthiş ama Enjoy alsan da olur.

Ben kesin bu mamayı alayım . Herkes önerdi