Kedi Mamasını Tavuklu Mu Yoksa Balıklı Mı Almalıyım

Ilaydaaulus

Şu anda nd tavuklu narlı mama kullanıyorum ama tüyleri çok fazla dökülüyor birdahakine balıklı mı yoksa tavuklu mu almalıyım

5 CEVAP

Ilaydaaulus

Balıklı yiyor ama tavuklu olan çok tüylerini döktü bide balıklı deneyelim bakalım

Gamzessven

Balıklının tüylere iyi geldiğini söyleyenler var. Uzun süredir tavuklu kullanıyorsanız bi hem değişiklik olmuş olur değiştirebilirsiniz. Ama kediniz balık seviyor mu daha önceden yedi mi balıklı bir şey? Benimki yemiyor mesela kusuyor. Öyle bir problemi yoksa deneyin balıklı

minnoskoss_123

Kedilerin tavuğa genel bir hassasiyeti var. Her kedinin olmasa da.

Tikos

Ya tavuklu tuy dojuyor genelde bizde nd tahilsiz narli tavukluyu kullaniyorduk ama sonra tahilsiz nd kuzulu yaban mersibliye gecis yaptim ve artik tuyleri hic dokulmemeye basladitavsiye ederim ayni zamanda kedim baya sevdi kuzuluyu

Ilaydaaulus

Çok teşekkürler hepinize